Menu Zavřeno

DODÁVÁME

Dodáváme náhradní plnění pro firmy. Mezi nejpraktičtější patří níže uvedený sortiment.

Podle výše potřeby, kterou si můžete spočítat na naší kalkulačcezvažte nejvhodnější komoditu.

Vyřešíte náhradní plnění tím co skutečně potřebujete.

HYGIENICKÉ BALÍČKY

Naši zdravotně postižení pracovníci připraví balíčky na fasování pro Vaše zaměstnance. Balíčky se kompletují na základě Vašich požadavků a nejčastěji obsahují hygienické potřeby (mycí pastu, mýdlo, krém na ruce, toaletní papír, prací prášek/gel) a osobní ochranné pracovní pomůcky (rukavice, respirátory, ušní zátky, brýle, nákoleníky).

„Usnadněte si povinné vybavování Vašich zaměstnanců předáním jedné tašky.

Dáte tím práci zdravotně postiženým a řešíte náhradní plnění.“

Vytvoříme balíčky přesně dle Vašich potřeb a požadavků.

OBČERSTVENÍ

Pro Vaši kancelář nabízíme široký sortiment nápojů (minerální vody, džusy, sodovky, kávy, čaje) a slaných i sladkých pochutin. Vyhněte se faux pas při obchodním setkání a doplňte zásoby občerstvení pro Vás a Vaše partnery, podpoříte zdravotně postižené a vyřešíte náhradní plnění.

INFORMAČNÍ TECHNOLOGIE

Informační technologie patří mezi velmi zajímavé komodity pro náhradní plnění. V případě spotřebního materiálu to platí dvojnásob, jelikož tisknout je bohužel stále nutnost. Ve spolupráci s předními dodavateli nabízíme kompletní sortiment ITPokud byste potřebovali pomoci s výběrem nebo volbou konfigurace,
neváhejte se na nás obrátit.

KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY

Kancelářské potřeby i kancelářská technika jsou na tom prakticky stejně jako IT. Jde o spotřební zboží, bez kterého se žádná kancelář neobejde. Potřebujete-li papír, sponku, tužku, skartovačku nebo cokoliv pro Vaši kancelář, obraťte se na nás. Dodáváme vše, co kancelář potřebuje jako náhradní plnění.

OSOBNÍ OCHRANNÉ PRACOVNÍ POMŮCKY

Osobní ochranné pracovní pomůcky nakupují všichni zodpovědní zaměstnavatelé, kteří dbají na osobní bezpečnost svých zaměstnanců při práci. Jde tedy o další skvělou možnost jak řešit náhradní plnění, protože nabízíme kompletní sortiment osobních ochranných pracovních pomůcek a příslušenství, drogérie a doplňků. Většinu pracovního oblečení lze dodat včetně potisků nebo výšivek.