Menu Zavřeno

REFERENCE

Srdečně děkujeme všem našim zákazníkům, především díky nim roste podpora OZP!

Představení a reference několika z nich:

Firma FREKOMOS, s.r.o. je specializovaná stavební společnost s působností po celé ČR, a v zemích EU. Společnost byla založena v roce 1994. Technologie společnosti Frekomos, s.r.o. přispívají ke snižování objemů odpadů a omezení čerpání přírodních neobnovitelných zdrojů.

"Naše spolupráce začala v roce 2015 objednávkou balíčků s ochrannými pracovními pomůckami. Na základě naší spokojenosti s poskytovanými službami (dodržení dodacích termínů), jsme vzájemnou spolupráci rozšířili o dodání pracovních oděvů včetně potisků a pracovní obuvi. Kvalitu nabízeného zboží a profesionalitu poskytovaných služeb hodnotíme velmi pozitivně. Služby společnosti, která je i poskytovatelem náhradního plnění, můžeme na základě velmi dobrých zkušeností doporučit."
Ing. Dušan Cimala
jednatel společnosti

Společnost Pars Komponenty s.r.o. zahájila výrobu v roce 1999 – po odkoupení know-how na výrobu vagónových komponentů od Vagónky Studénka. Rodinná firma vyvíjí a vyrábí komponenty pro hromadné dopravní prostředky, zejména železničních vozů, metra, tramvají, trolejbusů a autobusů.

"Lidsky jsme si sedli, je tedy mnohem snazší komunikovat a probírat specifika IT. I když si někdy najdu "jobovku" nebyl zatím žádný problém s dodáním. Kromě IT nyní odebíráme i kancelářské potřeby a drogérii. Po dlouhodobé spolupráci si nemám nač stěžovat, naopak vřele doporučuji jako komplexního dodavatele a poskytovatele náhradního plnění."
Michal Tomančák
IT manager

Firma SmartCargo s.r.o. byla založena v roce 2009 a hlavní činností je nákladní doprava, skladování, forwarding. Sklady se nachází v nových prostorách multimodálního logistického centra Ostrava Mošnov a splňují nejvyšší nároky na manipulaci a skladování.

"Začali jsme zkouškou drobností. Objednali jsme pracovní rukavice a obuv. Jelikož vše bylo dle očekávání a dodávky probíhali hladce, vyzkoušeli jsme i bundy a vesty s potiskem loga naší společnosti. Zaměstnanci jsou s oblečením spokojeni a potisky jsou kvalitní. Spolupráce je vzájemně prospěšná, podporujeme OZP a máme vyřešenu potřebu náhradního plnění."
Bc. Aneta Císařová
personalistka

Společnost Gengela, s.r.o. je moderní obchodní společnost působící na trhu od roku 2004 se zaměřením na nákup, skladování a prodej hutních výrobků, hutních druhovýrobků a neželezných kovů. 

"Vzhledem k povaze práce v naší společnosti není možné zaměstnat osoby se zdravotním postižením a proto jsme řešili nutnost si najít dodavatele, který by nám poskytl náhradní plnění. Naše společnost získala spolehlivého dodavatele spotřebního materiálu pro tisk a kancelářských potřeb a tím zároveň vyřešila potřebu náhradního plnění. Na základě velmi dobrých zkušeností můžu spolupráci vřele doporučit."
Lucie Gengelová
hlavní ekonom